info@gtrent.pl +48 533 111 164 Facebook

Wynajem średnioterminowy

Wynajem średnioterminowy to oferta skierowana do firm i osób prywatnych,
które poszukują samochodu do wynajęcia na okres od 3 do 24 miesięcy.

Stawki kalkulowane na bazie wynajmów liczonych w dniach, są zawsze w takim przypadku niekonkurencyjne rynkowo, dlatego oferujemy inny rodzaj oferty.

Skorzystaj z prostego formularza – wybierz jaki samochód/grupa Cię interesuje,
podaj planową miesięczną ilość kilometrów, podaj nam kontakt do siebie i prześlij zapytanie. Przedstawimy Ci optymalną ofertę na wynajem średnioterminowy.

Przejdź do formularza

Formularz rezerwacji

Wybierz lokalizację i termin

* - przy wynajmie powyżej 3 dni gratis
  • Kierowca musi mieć ukończone 21 lat
  • Kierowca musi posiadać ważne prawo jazdy co najmniej od roku
  • Kierowca musi posiadać ważny dowód osobisty. W przypadku klientów spoza Strefy Schengen wymagany jest ważny paszport.
  • Przy płatności kartą kredytową lub płatniczą, karta użyta do płatności, musi być wystawiona na osobę dokonującą rezerwacji

Wysłanie formularza nie jest jednoznaczne z przyjęciem rezerwacji. Po poprawnym wypełnieniu i wysłaniu formularza otrzymają Państwo automatyczny e-mail potwierdzający. Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w najszybszym możliwym terminie w celu potwierdzenia przyjęcia rezerwacji i ustalenia ewentualnych szczegółów.

Dane zawarte w formularzu mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Wskazane w treści formularza dane osobowe użytkownika przetwarzane będą w celu umożliwienia utworzenia rezerwacji pojazdu dokonanej przez użytkownika. Administratorem danych użytkownika jest GT RENT Fleet Management sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-301) przy ul. Połczyńskiej 95. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści przetwarzanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania oraz wniesienia żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Dane
    Podsumowanie
      Do zapłacenia