info@gtrent.pl +48 533 111 164 Facebook

Wynajem krótkoterminowy

Wynajem krótkoterminowy to oferta dla wszystkich tych, którzy chcą wynająć
samochód na jeden, kilka czy kilkanaście dni. Skierowany jest zarówno do osób
prywatnych, jak i do biznesu. Niezależnie, czy potrzebujesz samochodu na rodzinny weekend, kilkudniowy wyjazd z przyjaciółmi, czy też potrzebujesz auta do celów służbowych, nasza oferta jest skierowana do Ciebie.

GT rent udostępnia zróżnicowaną flotę samochodów gotowych do wynajęcia.
Dbamy o jakość naszej floty, dobieramy tylko sprawdzone i użyteczne samochody, które spełniają określone wymagania stawiane poszczególnym grupom.
Wszystkie samochody są ubezpieczone na wypadek kradzieży lub/i uszkodzenia. Każdy samochód jest serwisowany, a jego stan techniczny jest zawsze,
bezpośrednio przed wynajmem sprawdzany.

Rezerwuj samochód

Formularz rezerwacji

Wybierz lokalizację i termin

* - przy wynajmie powyżej 3 dni gratis
  • Kierowca musi mieć ukończone 21 lat
  • Kierowca musi posiadać ważne prawo jazdy co najmniej od roku
  • Kierowca musi posiadać ważny dowód osobisty. W przypadku klientów spoza Strefy Schengen wymagany jest ważny paszport.
  • Przy płatności kartą kredytową lub płatniczą, karta użyta do płatności, musi być wystawiona na osobę dokonującą rezerwacji

Wysłanie formularza nie jest jednoznaczne z przyjęciem rezerwacji. Po poprawnym wypełnieniu i wysłaniu formularza otrzymają Państwo automatyczny e-mail potwierdzający. Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w najszybszym możliwym terminie w celu potwierdzenia przyjęcia rezerwacji i ustalenia ewentualnych szczegółów.

Dane zawarte w formularzu mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Wskazane w treści formularza dane osobowe użytkownika przetwarzane będą w celu umożliwienia utworzenia rezerwacji pojazdu dokonanej przez użytkownika. Administratorem danych użytkownika jest GT RENT Fleet Management sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-301) przy ul. Połczyńskiej 95. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści przetwarzanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania oraz wniesienia żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Dane
    Podsumowanie
      Do zapłacenia