info@gtrent.pl +48 533 111 164 Facebook

O firmie

Celem działalności GT Rent jest profesjonalna obsługa Klientów w zakresie wynajmu samochodów osobowych oraz bezpłatnego udostępniania aut zastępczych.

Działamy od 2012 roku. Od tego czasu obsłużyliśmy tysiące klientów. Należą do nich nie tylko Klienci indywidualni, lecz także duże międzynarodowe firmy. Współpracujemy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Zaufanie, jakim obdarzyli nas dotychczasowi Klienci, jest najlepszym potwierdzeniem naszego elastycznego podejścia do ich wymagań. Zapewniamy życzliwe doradztwo i profesjonalną obsługę przez cały rok. Do dyspozycji naszych Klientów pozostajemy 24 godziny na dobę.

Wszystkim osobom, których samochód uległ uszkodzeniu z winy osób trzecich, możemy zaproponować wynajem auta zastępczego z OC sprawcy. Oferujemy możliwość rozliczania się w formie bezgotówkowej, dzięki czemu możecie korzystać z auta zastępczego bez konieczności wykładania środków finansowych.

Formularz rezerwacji

Wybierz lokalizację i termin

* - przy wynajmie powyżej 3 dni gratis
  • Kierowca musi mieć ukończone 21 lat
  • Kierowca musi posiadać ważne prawo jazdy co najmniej od roku
  • Kierowca musi posiadać ważny dowód osobisty. W przypadku klientów spoza Strefy Schengen wymagany jest ważny paszport.
  • Przy płatności kartą kredytową lub płatniczą, karta użyta do płatności, musi być wystawiona na osobę dokonującą rezerwacji

Wysłanie formularza nie jest jednoznaczne z przyjęciem rezerwacji. Po poprawnym wypełnieniu i wysłaniu formularza otrzymają Państwo automatyczny e-mail potwierdzający. Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w najszybszym możliwym terminie w celu potwierdzenia przyjęcia rezerwacji i ustalenia ewentualnych szczegółów.

Dane zawarte w formularzu mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Wskazane w treści formularza dane osobowe użytkownika przetwarzane będą w celu umożliwienia utworzenia rezerwacji pojazdu dokonanej przez użytkownika. Administratorem danych użytkownika jest GT RENT Fleet Management sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-301) przy ul. Połczyńskiej 95. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści przetwarzanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania oraz wniesienia żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Dane
    Podsumowanie
      Do zapłacenia