info@gtrent.pl +48 533 111 164 Facebook

Auto zastępcze na czas naprawy

Jeśli jesteś poszkodowanym – wypadek spowodowany przez innego kierowcę, z którego OC będzie likwidowana szkoda.

 • Wezwij Policję (zalecane) lub spisz ze sprawcą oświadczenie.
 • Zadzwoń do nas 22 533-11-77 lub 533-111-164

Przyjmiemy zgłoszenie i tak szybko jak tylko będzie to możliwe lub wtedy, kiedy będziesz chciał podstawimy we wskazane przez Ciebie miejsce auto zastępcze, zbliżone do klasy i wielkości Twojego auta.

 • Formalności zajmą kilka minut i już po chwili będziesz mógł kontynuować jazdę autem zastępczym.
 • Oddasz je dopiero jak nie będzie Ci już potrzebne (np. przy odbieraniu z warsztatu po naprawie swojego auta).
 • O pieniądze za wynajem auta się nie martwisz – odbierzemy je od ubezpieczyciela, za Ciebie przebrniemy przez wszystkie związane z tym zawiłe procedury, łącznie z ew. procesem sądowym.

Formularz rezerwacji

Wybierz lokalizację i termin

* - przy wynajmie powyżej 3 dni gratis
 • Kierowca musi mieć ukończone 21 lat
 • Kierowca musi posiadać ważne prawo jazdy co najmniej od roku
 • Kierowca musi posiadać ważny dowód osobisty. W przypadku klientów spoza Strefy Schengen wymagany jest ważny paszport.
 • Przy płatności kartą kredytową lub płatniczą, karta użyta do płatności, musi być wystawiona na osobę dokonującą rezerwacji

Wysłanie formularza nie jest jednoznaczne z przyjęciem rezerwacji. Po poprawnym wypełnieniu i wysłaniu formularza otrzymają Państwo automatyczny e-mail potwierdzający. Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w najszybszym możliwym terminie w celu potwierdzenia przyjęcia rezerwacji i ustalenia ewentualnych szczegółów.

Dane zawarte w formularzu mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Wskazane w treści formularza dane osobowe użytkownika przetwarzane będą w celu umożliwienia utworzenia rezerwacji pojazdu dokonanej przez użytkownika. Administratorem danych użytkownika jest GT RENT Fleet Management sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-301) przy ul. Połczyńskiej 95. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści przetwarzanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania oraz wniesienia żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Dane
  Podsumowanie
   Do zapłacenia